Kandidáti
na poslancov:

Volebný obvod 1
Sídlisko III, sídlisko Mladosť, Rúrky

Volebný obvod 2
Sídlisko II, Vydumanec, Kalvária

Volebný obvod 3
Sabinovská, Šidlovec, Dúbrava, Nižná Šebastová

Volebný obvod 4
Staré mesto

Volebný obvod 5
Solivar, Soľná Baňa, Šváby

Volebný obvod 7
Sekčov II.

6 Michal Džupin

Drahí susedia, som 32. ročný politológ a občiansky aktivista. V Prešove som sa narodil, vyrastal a získal vzdelanie. Preto má v mojom srdci nenahraditeľné miesto, najmä sídlisko Sekčov. Keď sa prechádzam po Sekčove, vidím, ako sa stále mení a rozvíja. Počúvam vás, a preto poznám problémy, ale aj možnosti nášho sídliska. Pochopil som, že zásadné rozhodnutia o tom, ako sa nám na Sekčove bude žiť, prichádzajú z mestského zastupiteľstva. Chcem sa aktívne zaoberať našimi problémami a starosťami. Preto sa s pokorou a odhodlaním budem uchádzať o Vašu podporu. Prosím, príďte voliť.

9 Marek Jenčo

Volám sa Marek Jenčo, mám 45 rokov, vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa a kandidujem na poslanca mestského zastupiteľstva mesta Prešov. S manželkou Sylviou máme syna Mareka. Keďže chcem aj naďalej žiť na našom sídlisku, mojím záujmom je zlepšiť kvalitu života jeho občanov. Jednou z mojich priorít bude presadzovať záujmy a požiadavky občanov, riešiť aktuálne problémy ktoré nás trápia, ako obnova chodníkov a schodov, doplnenie smetných košov, modernizácia osvetlenia na sídlisku, bezpečnosť a iné.

11 Michal Krupa

Som mladý človek, kresťan, manžel, otec a tak trochu aj informatik. Mam vôľu a odhodlanie prispieť v meste k charakterným rozhodnutiam pre naše spoločné dobro. Zaujímam sa o dopravu, informatizáciu a priestor pre trávenie voľného času rodičov s deťmi, kolektívov i jednotlivcov. Nevoľte mačku vo vreci. Opýtajte sa na mňa svojich známych.

20 Zuzana Tkáčová

Mám 47 rokov, som povolaním zdravotná sestra, som vydatá a mám 2 deti. Tu, kde žijem chcem slúžiť ľuďom a preto kandidujem a uchádzam sa o Vašu dôveru. Chcem sa aj naďalej podieľať na rozvoji nášho mesta a prispieť k tomu, aby na Sekčove boli lepšie možnosti žitia pre všetky vekové kategórie. Najväčšou prioritou je vybudovanie centrálneho mestského parku. Záleží mi na transparentnom, kultúrnom, spoločenskom a športovom živote pre nás a naše deti. Pre Prešov, pre Sekčov v pohybe